textová bannerová reklama predaj reklamy webstránok spolubývanie Bratislava inzercia práce Bratislava inzercia Bratislava inzerce Praha autodoprava Bratislava autodoprava Praha základný príjem dopyt zdarma poptávka zdarma poistenie cez internet pojištění přes internet online
Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Pr články

Autodoprava logistika spolujízda

12.6.2015- Autodoprava logistika spolujízda to jsou hlavní témata webstránky Logistickyportal.eu , který je zaměřen na vytěžování vozidel v nákladní a osobní dopravě. Portál nabízí možnost vytvořit si firemní profil autodopravce, soukromý profil na spolujízdu. Pro ty kteří potřebují poslat balík nebo speciální náklad stačí přidat poptávku na autodopravu zdarma nebo poptávku na spolujízdu rovněž zdarma pokud hledáte odvoz do práce, na nákupy nebo výlet nejen v Česku ale i do zemí jako Slovensko a to just in time v reálném čase.

 
Součástí webstránky je i logistické fórum určené k diskusi o dopravě, podstránky o vlakové a autobusové dopravě ale i volné sklady pro vaše zboží.
 
Využíváním portálu získáte: nové zakázky, spolujízdou ušetříte minimálně 50-75 % nákladů, čas, životní prostředí, plynulejší dopravu a nové kontakty.
TOPlist
© 2015-2016-2017-2018-2019 Copyright - Všetky práva vyhradené! Žiadnu časť ani prílohu nie je možné reprodukovať bez súhlasu. Beta verzia. Člen skupiny Freewww.eu